به نظر می رسد سوالی دارید؟ کلیک کنید
ورود

ثبتهفت روز هفته: 8 الی 20
حتی جمعه و روزهای تعطیل
021-44049385-6
0990-771-6536
info@vakilekhas.ir

داستانی که باید بخوانید

تا درباره ما بیشتر بدانید

Image

از کجا شروع شد؟

شاید باور نکنید که مانند خیلی از اتفاقات این روزهای زندگی ما همه چیز از یک پیام رسان شروع شد. به ذهنم رسید در یکی از گروه های پربازدید پیامی منتشر کنم و به دنبال چند جوان خلاق و پر انرژی بگردم و همین پیام ساده از ما یک تیم قوی و حرفه ای ساخت. تیمی متشکل از اساتید با تجربه، مردان کارکشته، زنان موفق و جوانانی که به تازگی به جمع ما ملحق شدند. سراپا تازه شدیم و با در کنار هم قرار گرفتن دانش، تجربه و حجم زیادی انرژی توانستیم آنچنان که شایسته و لیاقت شماست خدمتگزار شما شویم و به این مهم با افتخار می بالیم.

ما دقیقا چه کار می کنیم؟

اگر بخواهم به شما بگویم ما دقیقا چکار می کنیم باید بدانید که شاید بسیار مهم تر از اینکه یک وکیل داشته باشید این است که یک مشاور خوب و امین و متخصص در کنار خود داشته باشید و پیش از اینکه کاری را انجام دهید و دچار مشکلی شوید که به وکیل نیاز داشته باشید بهتر است قبل از شروع یک کار با ما مشورت کنید. البته ما تمام خدمات حقوقی لازم از جمله وکالت را به شما ارائه می کنیم؛ اما افتخار ما این است که بهترین و حرفه ای ترین مشاورین حقوقی و خانواده را در تیم حرفه ای خود داریم و این شعار را محقق کرده ایم.
Image
Image

چگونه می توانیم تا این حد مطمئن باشیم؟

مردانی که تا دیروز تکیه بر کرسی قضاوت زده و امروز بازنشسته شده اند، اساتید دانشگاه که سال ها هم تدریس کرده اند و هم ده ها پرونده مهم و موفق را در کارنامه خود دارند، آن هایی که وکالت بسیاری از شخصیت های مهم و مشهور را برعهده داشته اند، امروز در کنار ما هستند و تیمی جوان که به خوبی قدر این تجربه های ارزشمند را می داند آماده است تا بهترین خدمات را به شما ارائه کند. ما مسیری را که نمی دانستید وجود دارد پیش رویتان قرار خواهیم داد. ما هیچ وقت و هرگز مشتریانمان را در نیمه راه رها نمی کنیم.

کاری که شما انجام می دهید

بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید.

1

یکی از راه های ارتباط با ما را انتخاب کنید

راه های تماس مختلفی را برایتان پیش بینی کردیم. لازم نیست جایی بروید. همان جایی که هستید بمانید. ما درست کنار شما در دسترس هستیم.
2

با ما تماس بگیرید

فورا یکی از راه ها را انتخاب کنید. این تماس هیچ هزینه ای برای شما ندارد. مطمئنم همین الآن سوالی دارید که باید از ما بپرسید.
3

منتظر پیگیری های بعدی ما باشید

پیگیری های بعدی را به ما بسپارید. ما تا رسیدن به نتیجه هر روز و هر لحظه در کنار شما خواهیم بود. به ما اعتماد کنید.

کارهایی که ما انجام می دهیم

بی شک مسئولیت ما سنگین است.ما وظیفه اصلی را برعهده داریم و برای انجام درست و دقیق آن کاملا آماده‌ایم.

ما سال‌هاست که برای امروز آماده می‌شویم و عمر ارزشمند خود را صرف حرفه و تخصص مان کردیم. ما به خوبی از پیامدها و نتایج آگاهیم و راه‌ها را می‌شناسیم. قدم اول را بردارید و مابقی را به ما واگذار کنید.

سرعت بالا در ارائه خدمات

بهترین نتیجه با کمترین هزینه

راه های ارتباطی متنوع

سنجش و ارزیابی

0
مشاوره موفق
0
سال تجربه حرفه ای
0
پرونده موفق
0
پل ارتباطی متنوع
موسسه حقوقی وکیل خاص
موسسه حقوقی و مرکز مشاوره وکیل خاص
تهران،بزرگراه ستاری.روبروی فروشگاه کورش.صد متر پایین تر.پلاک78.طبقه اول
در واقع طبقه اول ساختمان رخ طلایی

info@vakilekhas.ir
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای موسسه حقوقی وکیل خاص محفوظ است.

جستجو